Skip to:site menu|section menu|main contentUhhh!... Program ProPsychiatria

Fundacja info:

KRS:0000271165 NIP:982-034-21-12 REGON:100300443 START:04.01.2007
/Dane

Links:

Miejsce dla zaprzyjaźnionych :-)

Misja:

Być tym kto zna sposób i wierzy w Ciebie w trudnych chwilach!

Zarząd

Formy Pracy...

Gravatar example

... Otwarta Brama jest organizacją non-profit. Wszystkie działania jakie podejmujemy są prospołeczne i nastawione na realizację misji organizacji.

Głównie opieramy się na pracy wolontariackiej: zarząd, koordynatorzy, animatorzy, graficy i informatycy są wolontariuszami.

Obecnie podstawową formą działania i płaszczyzną jest prowadzenie forum oraz bloga, w którym zamieszczamy artykuły dotyczące problematyki zdrowotnej a czasem społecznej.

W najbliższym czasie zamierzamy uruchomić na terenie Łodzi jedną z naszych pierwszych grup wsparcia dla osób współuzależnionych.

Forum ProPsychiatria
Można je znaleźć pod adresem http://psychiatria.adresforum.pl Główną ideą forum jest wymiana informacji o tematyce prozdrowotnej, przede wszystkim z dziedziny szeroko pojętej psychologii oraz psychiatrii ale nie tylko.

Blog
Znajduje się pod adresem www.otwartabrama.ugu.pl. Docelowo jest to zbiór różnorodnych artykułów z wielu dziedzin, którymi są zainteresowane osoby związane z Otwartą Bramą. Jest to specjalne miejsce przeznaczone dla osób, które chcą podzielić się własną wiedzą z szeroką rzeszą internautów. Nasi wolontariusze zachęcani są do pisania właśnie w tym miejscu artykułów.

Psycholog
Osoby, które potrzebują terapii, konsultacji - mogą skorzystać ze spotkania z psychologiem.Głównymi tematami jakimi się zajmujemy są: przemoc, problemy wieku dorastania (np. ADHD, depresja, myśli samobójcze), współuzależnienie, uzależnienie. Osoby, które chcą skorzystać z pomocy psychologa proszone są o kontakt mailowy: psycholog@mixbox.pl Ze względu na brak dofinansowania spotkania są odpłatne 40zł.

Back to top