Fundacja Otwarta Brama Fundacja Otwarta Brama:» Strona głównaUhhh!... Program ProPsychiatria

Fundacja info:

KRS:0000271165 NIP:982-034-21-12 REGON:100300443 START:04.01.2007
/Dane

Links:

Miejsce dla zaprzyjaźnionych :-)

Misja:

Być tym kto zna sposób i wierzy w Ciebie w trudnych chwilach!

Zarząd

Nasi Wolonariusze...

Wolontariat Otwarta Brama

Bo razem możemy więcej i jest raźniej. Zapraszamy wszystkich ciekawych nowych rzeczy i niebojących się nowych wyzwań.


Wolontariat (łac. voluntarius - dobrowolny)- dobrowolna, bezpłatna, świadoma praca na rzecz innych lub całego społeczeństwa, wykraczająca poza związki rodzinno-koleżeńsko-przyjacielskie(np. pomoc własnej babci wolontariatem nie jest, natomiast pomoc starszej osobie w pobliskim domu pomocy społecznej - jest).

Kilka słów od naszych wolontariuszy:
Wolontariat Otwarta Brama Basia: chcaiłam zwyczajnie czuć się komuś potrzebna. Do Fundacji trafiłam za pośrednictwem mojej koleżanki. Okazało się, że pomaganie innym sprawia mi wiele radości.

Wolontariat Otwarta Brama Adam: zanim przyszedłem do Fundacji nie wiedziałem czym jest wolontariat i czym mogę się zajmować. Na miejscu okazało się, że spotkałem bardzo fajnych ludzi, którzy dali mi możliwość rozwiajnia moich zainteresowań marketingowca.

Wolontariat Otwarta Brama Agnieszka: Mam 20 lat i jestem studentką. Jestem wolontariuszką ponieważ chcę zdobywać nowe doświadczenia w pracy z ludźmi.

Wolontariat Otwarta Brama Piotrek: kiedy skontkatkowała się ze mną Fundacja, uważałem, że to miejsce nie dla mnie - nie kręci mnie pomaganie struszką. Jednak okazało się, że mogę robić coś innego - teraz pomagam w promowaniu działań Fundacji.

I Ty też możesz tutaj być!

Kontakt do nas:


Back to top